

Ingredients
Кока-кола або пепсі (НЕ дієтична!) - 1,5 склянки + 1/3 склянки
Тісто (приблизно як на пончики)
Борошно
Олія
Цукор
Кориця
Вершки збиті
Вишенька для прикраси
Directions
1Налити 1,5 склянки кока-коли або пепсі в каструлю і варити, доки не утвориться десь 0,5 склянки концентрату, приблизно 15 хвилин. Охолодити.
2Змішати 1/3 склянки коли з тістом, зробити маленькі кульки й обваляти в борошні.
3Засмажити у фритюрі та щедро обваляти в кориці та цукрі.
4Розкласти маленькі кульки по стаканчиках і залити концентратом кока-коли.
5Прикрасити змішаними з цукром збитими вершками та вишнею.
