Продукти, які додають харчову цінність їжі та підсилюють її аромат, не впливаючи на калорійність

Маття – тип порошкоподібного зеленого чаю – містить у 20 разів більше антиоксидантів, ніж чорниця та гранати.

Ягоди годжі використовувались протягом століть у рослинній медицині. Вони містять вітаміни С, В12 і А; залізо; селен; та інші антиоксиданти.

Кіноа є безглютеновим і одним з небагатьох рослинних продуктів, які вважаються повноціним білком, що містить всі дев’ять незамінних амінокислот.

Насіння чіа у рідині збільшується приблизно в 10 разів у розмірі, розширюючись у шлунку і змушуючи людину почувати себе ситою. Вони містять 40% клітковини, а також більше омега-3, ніж лосось.

Насіння льону не містить глютену і має високий вміст антиоксидантів, клітковини та омега-3 жирних кислот. Воно також містить лігнани, які можуть забезпечити певний захист від раку, який чутливий до гормонів.

Ягоди асаї містять амінокислоти, клітковину, незамінні жирні кислоти, вітаміни та мінерали. Деякі дослідження показали, що вони мають більше антиоксидантів, ніж малина, ожина або полуниця.

Морські водорості мають низьку кількість калорій і забезпечують клітковину, йод та лігнани. Багато досліджень показали, що вони також є потужним джерелом антиоксидантів.

Місо зроблено із збродженої сої, яка перетворюється на пасту. Ферментовані продукти корисні для травлення, а місо містить всі незамінні амінокислоти і має високу кількість вітамінів групи В та антиоксидантів.

Супер-насіння

Використання насіння як наповнення – це швидкий і простий спосіб підвищити смакові якості та харчову цінність. Більшість насіння є хорошими джерелами клітковини, мінералів та життєво важливих жирів.

Гранат – наповнений клітковиною та вітаміном С, корисний для серця.

Соняшник – тягучий і горіховий, з вітаміном Е, який бореться з запаленням, а також селеном.

Кунжут – горіховий і корисний у боротьбі з високим кров’яним тиском і діабетом.

Нігелла – трохи перчена, з засобами, які борються з раком, такими як тімокінон.

Гарбузове насіння – злегка горіхове, з магнієм та цинком, що стимулює імунну систему.

Мак – трохи фруктовий і наповнений фосфором та кальцієм для міцних кісток і зубів.